De structuur van onze vereniging

Onze Aangesloten Verenigingen

De provinciale verenigingen

Bronsgroen cvba www.bronsgroen.be
Jeugdbond voor Natuurstudie & Milieubescherming www.jnm.be
Limburgs Landschap www.limburgs-landschap.be
Nationale Boomgaardenstichting www.boomgaardenstichting.be
Natuurpunt Limburg www.natuurpuntlimburg.be
Vereniging Ecologische Leef- en Teeltwijze (VELT ) www.velt.be
VIBE Limburg www.vibe.be
Werkgroep Limburgse Natuurgidsen www.limburgsenatuurgidsen.be

De regionale verenigingen

Koninklijke vereniging Natura Limburg  (Hasselt)  
Maaslandse MilieuActie  www.mamamaasland.be
Natuurhulpcentrum  (Opglabbeek)   www.natuurhulpcentrum.be
Orchis Natuur- en milieucentrum  (Munsterbilzen) www.orchisvzw.be
Vogel- en zoogdierenopvangcentrum (Heusden-Zolder)  www.vogelenzoogdierenopvangcentrum.be
Werkgroep Isis  (Peer) www.werkgroepisis.be

De plaatselijke verenigingen

Geen sneltram door De Maten vzw www.vzwgeensneltramdoordematen.be
JNM – afdeling A-beek  (Meeuwen) www.jnm.be
JNM – afdeling Zuid-Limburg  (Bilzen) www.jnm.be
Leefmilieu Netwerk Tessenderlo  
Leefmilieu Tongeren www.leefmilieutongeren.be
Milieugroep De Brelaarheide (Houthalen)  
Milieugroep De Mangelbeek (Houthalen-Helchteren) mangelbeek.blogspot.com   
Milieuraad Heusden-Zolder www.heusden-zolder.be/Milieuraad
Natuurbehoud Actie Neerglabbeek   
Natuurpunt Limburg
Afdelingen:
Natuurpunt Abeek (Meeuwen-Gruitrode en Peer) www.abeek.be
Natuurpunt Alken www.natuurpunt.be/natuurpunt-alken
Natuurpunt As www.natuurpunt.be/natuurpunt-1
Natuurpunt Aulenteer www.natuurpuntaulenteer.be
Natuurpunt Beringen www.natuurpuntberingen.be
Natuurpunt Beringen www.natuurpuntberingen.be
Natuurpunt Bocholt www.natuurpuntbocholt.be
Natuurpunt Borgloon www.natuurpuntborgloon.be
Natuurpunt Bree www.natuurpuntbree.be
Natuurpunt Diepenbeek www.natuurpuntdiepenbeek.be
Natuurpunt Genk www.natuurpunt.be/natuurpunt-genk
Natuurpunt Ham natuurpuntham.be
Natuurpunt Hasselt (Limburg) www.natuurpuntlimburg.be
Natuurpunt Hechtel-Eksel www.natuurpunthechtel-eksel.be
Natuurpunt Heers www.natuurpuntheers.be
Natuurpunt Heusden-Zolder www.natuurpunt.be/natuurpunt-heusden-zolder
Natuurpunt Kinrooi sites.google.com/site/natuurpuntkinrooi
Natuurpunt Kortessem www.natuurpunt.be/natuurpunt-kortessem
Natuurpunt Leopoldsburg www.natuurpunt.be/natuurpunt-leopoldsburg-heppen
Natuurpunt Lummen www.natuurpuntlummen.be
Natuurpunt Maasland Noord www.natuurpunt.be/natuurpunt-maasland-noord
Natuurpunt Maasmechelen www.natuurpunt.be/natuurpunt-maasmechelen
Natuurpunt Nieuwerkerken www.natuurpunt.be/natuurpunt-nieuwerkerken
Natuurpunt Noord-Limburg www.natuurpunt-noordlimburg.be
Natuurpunt Schulensbroek (Schulen) www.schulensbroek.be
Natuurpunt Zelem (Halen) www.natuurpuntregiozelem.be
Natuurpunt Zuidoost Limburg (Tongeren) www.natuurpuntzuidoostlimburg.be
Natuurpunt Zutendaal www.natuurpunt.be/natuurpunt-zutendaal
Stichting Drie Eigen (Kesennich/Kinrooi)
’t Bokje (Wellen) users.belgacom.net/tbokje/index.htm

Zijn de gegevens gewijzigd of is er iets niet correct? Contacteer ons dan en we passen het graag voor je aan.

Dit kan via mail: info@limburgsemilieukoepel.be of via telefoon: 011 22 50 73